Gizlilik Politikası

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ VE WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

 

Girmiş olduğunuz web sitesi Tatilyaka Turizm tarafından işletilmektedir. Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu Gizlilik Sözleşmesi ve Web Sitesi Kullanım Koşullarında belirtilen şartlara tabidir. Bu web siteyi kullanmakta ve web site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu Gizlilik Sözleşmesi ve Web Sitesi Kullanım Koşullarında belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

 

Tatilyaka Turizm, ziyaretçilerinin kişisel gizliliğini korumayı taahhüt etmektedir. Tatilyaka Turizm, ziyaretçileri tarafından web sitesine sunulan kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesinin veya erişilmesinin önlenmesi için uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almaktadır. Tatilyaka Turizm, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların şirketin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlamaktadır.

 

Site, internet ortamının gerektirdiği koşullar içerisinde sağlanan en üst düzey gizliliği içermektedir. Üçüncü şahısların yasal ya da yasal olmayan davranışlarının herhangi bir kişi veya kuruma verebileceği hasarlardan Tatilyaka Turizm  sorumlu tutulamaz. Kişisel bilgilere sadece yetkili Tatilyaka Turizm personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Tatilyaka Turizm anonimleştirilmiş istatistiksel verileri (yaş, cinsiyet, coğrafi konum vb) iş süreçlerinin iyileştirilmesi, tüketici analizleri vb amaçlarla kullanabilir.

 

Bu web sitesinin telif hakları Tatilyaka Turizme aittir. Kullanıcı, website’yi ziyaret etmek ve kullanmakla, Tatilyaka Turizmin  fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi, website’de yer alan içerik ve resimleri, görsel ve işitsel imgeleri, veri tabanlarını, ürün, tasarım, marka, patent, logo, ve benzeri her türlü bilgi, içerik, belge ve görselleri kopyalamayacağını, çoğaltmayacağını, yayınlamayacağını, değiştirmeyeceğini, başka bir lisana çevirmeyeceğini, saklamayacağını veya herhangi bir işleme tabi tutmayacağını, işlemeyeceğini, tahrip etmeyeceğini veya herhangi bir şekilde kullanmayacağını, Tatilyaka  Turizm ile doğrudan veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini, kabul, beyan ve taahhüt eder. Tatilyaka Turizm bu sitedeki bilgilerin belirtilen amaçların dışında kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

 

Kullanıcılar, Internet üzerinden turizm işlemleri yapmaları halinde, sorulan sorulara doğru ve eksiksiz cevap vereceklerini, aksi halde hizmet sözleşmesinden doğan haklarını kaybedeceklerini kabul ederler. Tatilyaka Turizm bu durumda yasal yollara başvuru hakkını saklı tutmaktadır.

 

Bu site, içeriği Tatilyaka Turizm tarafından kontrol edilmeyen başka web sitelerine yönlendiren bağlantılar içerebilir. Bağlantı verilmiş olan bu web siteleri, bu kullanım koşullarında belirtilen gizlilik hükümlerinden farklı koşullar içerebilir. Bu web sitelerinin toplayabileceği bilgilerin kullanımı veya ifşa edilmesinden TatilyakaTurizm sorumlu değildir. Benzer biçimde başka sitelerden Tatilyaka Turizm sitesine link verildiğinde TatilyakaTurizmin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Web sitemizi ziyaret eden veya hizmet talebinde bulunan herkez belirtilen hükümleri okumuş ve içeriğini kabul etmiş sayılır. Tatilyaka Turizm, yeni sunulan hizmetler açısından gerekli olduğunda her zaman gizlilik sözleşmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Acente Bilgileri

Adı: TATİLYAKA TURİZM

TÜRSAB Belge No: 11219

Adres: Tevfik fikret caddesi no:26 Öveçler- Çankaya / ANKARA

Telefon: 0 (312)  418 44 42

E-posta: tatilyaka@hotmail.com

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2