AKMAN PREMİUM HOTEL YILBAŞI KUTLAMASI

 • AKMAN PREMİUM HOTEL YILBAŞI KUTLAMASI
 • AKMAN PREMİUM HOTEL YILBAŞI KUTLAMASI
 • AKMAN PREMİUM HOTEL YILBAŞI KUTLAMASI
 • AKMAN PREMİUM HOTEL YILBAŞI KUTLAMASI
 • AKMAN PREMİUM HOTEL YILBAŞI KUTLAMASI
 • AKMAN PREMİUM HOTEL YILBAŞI KUTLAMASI
 • AKMAN PREMİUM HOTEL YILBAŞI KUTLAMASI

AKMAN OTEL YILBAŞI GALASI

AKMAN PREMİUM HOTEL YILBAŞI KUTLAMASI

31/12/2023 – 01/01/2024

Gala Yemeği / Limitsiz Alkollü Ve Alkolsüz İçecek / Yeni Yıl Eğlencesi / Oryantal Show / Yeni Yıl Çocuk Eğlencesi Dahil

AKMAN OTEL YILBAŞI GALASI

 

2024 yılına güzel bir başlangıç için AKMAN PREMİUM HOTEL’deyiz..

Senenin son gecesinde eğlenceli bir program, keyifli bir ortam ve şahane yemeklerden oluşan özel bir menü sizleri bekliyor. Sahne Celal Şimşek, Kaan Budak ve Cüneyt Özgür ve ekibi ile 31 Aralık gecesinde eğlencesi oryantal show ve sürpriz çekilişlerle renklenecek. Çocuk misafirlerimiz kendi özel alanlarında noel baba, palyaço, pamuk prenses ve bakıcı abla eşliğinde yeni yıl eğlencesi, karaoke, çizgi film ve birçok aktivite imkanı bulabileceklerdir. Ayrıca çocuk misafirlerimiz için ilerleyen saatlerde dinlenmek isterlerse yatakları mevcut olacaktır. 2024 yılbaşı eğlencesine katılan misafirlerimiz için özel fiyatla konaklama fırsatını kaçırmayın. Her yıl olduğu gibi yılbaşı program saatimiz 19.00-02.00 saatleri arasındadır.

YILBAŞI PROGRAMI
19.00 Karşılama ve salona geçiş
19.00-22.00 Celal Şimşek- Kaan Budak
22.00-23.00 Cüneyt Özgür
23.00-23.30 Oryantal show
23.30-01.30 Cüneyt Özgür

YILBAŞI ÖZEL MENÜ
Meze Tabağı
Ara Sıcak
Hindi Rosto, İç Pilav
Yeni Yıl Pastası
Serpme Mevsim Meyveleri
Gece Çorbası Ve Sucuk Ekmek
Limitsiz Alkollü Ve Alkolsüz İçecek

YILBAŞI ÖZEL ÇOCUK MENÜSÜ
Hamburger, Sigara Böreği, Tava Pizza, Patates Kızartması, Sosis
Yeni Yıl Pastası
Limitsiz Meşrubat

FİYATLAR / KAMPANYALAR

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gala Yemeği
Limitsiz Alkollü/Alkolsüz içecek
Yeni yıl eğlencesi
Oryantal Show
Yeni yıl çocuk eğlencesi

 
 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Otele ulaşım

 
 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  Genel Şartlar

   

  TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

   
  Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar. Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklama yapan sadece 1 çocuk için geçerlidir. Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir..TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. 

  ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME 

   
  Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tur esnasında kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir. Değerli eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

   
  Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz.  
  Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir. 

    
  18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 

    
  Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. 

    
  Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 

    
  Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilyaka Turizm sorumlu tutulamaz. 

   
  Yol, hava, trafik koşullarına bağlı olarak dönüş saatleri farklılık gösterebilir. 
  T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

   

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  AKMAN PREMİUM HOTEL YILBAŞI KUTLAMASI HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  Benzer Turlar

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2