Amsterdam Turu

 • Amsterdam Turu
 • Amsterdam Turu
 • Amsterdam Turu
 • Amsterdam Turu
 • Amsterdam Turu

1. Gün:

İSTANBUL AMSTERDAM – ZAANSE SCHANS
Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ile tarifeli seferi ile Amsterdam’a gerçekleşecek uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Ardından panoramik Amsterdam şehir turumuz için hareket. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı ve Leidseplein görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Zaanse Schans turumuz için hareket. Turumuzda Hollanda’nın en ünlü tema parkı olan, yel değirmenleriyle ünlü Zaanse Schans kasabasını ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından Amsterdam’daki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.


2. Gün:

AMSTERDAM
Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Marken & Volendam & Giethoorn turumuz için hareket. Turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Ardından Kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılan Githoorn’a hareket ediyoruz. Kanalları ile adeta bir kartpostala benzeyen, masallardan uyarlanmış bir film setini andıran ve sanki Hobbitlerin elinden çıkmış bir masal köyü olan Giethoorn’u gezerken kendinizi çok farklı bir ambiyansta hissedeceksiniz. Turumuzun ardından otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
Alternatif Program :Marken & Volendam & Giethoorn turu 100 Euro


3. Gün:

AMSTERDAM
Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turumuz için hareket. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri’nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Turumuzun ardından otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
Alternatif Program :Brugge turu 100 Euro


4. Gün:

AMSTERDAM İSTANBUL
Otelde alacağımız kahvaltının ardından uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer ve Pegasus Havayollarının tarifeli seferi İstanbul’a uçuş. Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW) – Amsterdam (AMS) – İstanbul (SAW) gidiş -dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
3* otellerde 3 gece oda & kahvaltı konaklama
Alan-otel-alan transferleri
Amsterdam Panoramik Şehir Turu
Zaanse Schans Turu
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Turist şehir vergileri
TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  Amsterdam Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2